dinamo-zavoyuvalo-peremogu-nad-turetskim-klubom-na-zborakh-v-avstriyi

“Динамо” завоювало перемогу над турецьким клубом на зборах в Австрії

• 16426 переглядiв

КИЇВ. 26 липня. УНН. Київське “Динамо” провело свій другий товариський поєдинок на третьому міні-зборі в Австрії, який проходить в рамках підготовки до нового сезону. Суперником підопічних Мірчі Луческу виступив представник турецької Суперліги — “Газіантеп”. Про це інформує УНН з посиланням на сайт “біло-синіх”.

На гол Сагаля на 4-й хвилині відповідь від “Динамо” послідкувала на 27-й і 28 хвилинах, коли відзначилися Попов та Ерсой (автогол). У другій половині команди обмінялися голами — Кулач за “Динамо” забив, а Максім за турків (3:2).

У підсумку, 3:2 — перемога “Динамо”, яка стала для команди завершальною перед стартом сезону.

Вже сьогодні “біло-сині” повернуться до Києва, а перший офіційний матч проведуть 1-го серпня на НСК “Олімпійський” проти “Вереса”.