dinamo-u-matchi-v-bilshosti-zavdalo-porazki-zori

"Динамо" у матчі в більшості завдало поразки "Зорі"

• 11059 переглядiв

КИЇВ. 13 червня. УНН. У центральному протистоянні 26 туру Української Прем'єр-ліги в гості до "Зорі" завітало київське "Динамо", передає кореспондент УНН.

Перший тайм залишився нічийним (0:0). На старті другої половини Шабанов збив Тимчика, який був на швидкості опонента в штрафній “біло-синіх”. Пенальті по воротам “біло-синіх” влучно пробив Владлен Юрченко. Згодом Юрченко втратив гарний шанс оформити дубль, пробивши у поперечину воріт.

Після цього кияни почали загрожувати воротам опонентів — моменти згаяли Буяльський, Вербич, Шабанов. Свого підопічні Михайличенка досягли зусиллями Буяльського, який пробив низом у дальній кут. Далі Карлос Де Пена відборовся біля чужого майданчику та зумів вивести вперед “Динамо”.

Ситуація для господарів погіршилася вилученням хорватського захисника Ловро Цвека на 83 хвилині. Причому це відбулося через чотири хвилини після того, як хорват з’явився на полі. Крапку у грі під завісу баталії поставив ефектний м’яч зі штрафного від Віктора Циганкова, який провів першу гру після відновлення від травми — 1:3.

Примітно, що на початку другої 45-хвилинки матч переривався арбітром через грози.

Додамо також, “Динамо” набрало 52 очки і вийшло на чисте друге місце. “Зоря” третя (49).