dinamo-postupilosya-frantsuzkomu-klubu-u-sparingu-v-shveytsariyi

"Динамо" поступилося французькому клубу у спарингу в Швейцарії

• 17004 переглядiв

КИЇВ. 18 липня. УНН. Київське "Динамо" провело четвертий спаринг у рамках передсезонної підготовки у Швейцарії. "Біло-сині" зустрілися з "Ніццою" – дев’ятою командою за підсумками минулого чемпіонату Франції, передає УНН з посиланням на прес-службу киян.

У “динамівців” не виходило загострювати гру у фінальній стадії атак аж до кінцівки першого тайму. Перевагу в рахунку “біло-синім” подарував стандарт, зароблений на 37-й хвилині на лівому фланзі. Карлос де Пена навісив до штрафного майданчика, Олександр Сирота головою у стрибку скинув м’яч на Іллю Шкуріна — і форвард також головою перевів круглого у ворота — 1:0. Цей гол став вже третім у виконанні білоруського нападника на зборах після його переходу до київського “Динамо”.

Ряд замін, які тренери обох команд провели в середині другого тайму, знизив темп гри, однак інтригу у протистояння повернув гол “Ніцци”. Дан Ндойє обіграв Дениса Гармаша на підступах до штрафного “Динамо” та наважився на дальній удар у кут воріт, який став несподіванкою для Георгія Бущана — 1:1.

Через десять хвилин м’яч опинився у воротах киян вдруге. Цього разу до пропущеного голу призвели сумбур і розгубленість у діях захисників у штрафному після подачі стандарту, чим скористався Алексіс Труйє, завдавши “біло-синім” першої поразки в міжсезоння — 1:2.

Свій наступний матч на зборах київське “Динамо” проведе вже 18-го липня — о 18:00 за київським часом розпочнеться зустріч із швейцарським “Етуалем”.