desna-vtratila-perevagu-v-tri-myachi-u-zustrichi-proti-vorskli

"Десна" втратила перевагу в три м'ячі у зустрічі проти "Ворскли"

• 8319 переглядiв

КИЇВ. 23 квітня. УНН. У поєдинку 25 туру лідерів другої шістки УПЛ полтавська “Ворскла” вдома приймала чернігівську “Десну”, передає кореспондент УНН.

У першому таймі, здавалося, гості з Чернігова зробили все для того аби зняти питання стосовно володаря трьох залікових очок в зустрічі: Михайло Сергійчук оформив дубль (забив на 2 хвилині з гострого кута знаходячись у штрафній, на 42 в контратаці пробив у нижній кут), а також відзначився Дмитро Хльобас, добивши м’яч після штрафного від Богданова. Крім того “Десна” могла забити четвертий гол до перерви, але пенальті потягнув Ткаченко. Однак “Ворскла” зібралася та завдяки голам по перерві від Хабелока (52 хв), Шарпара (62, пенальті) і Кареки (71) здійснила камбек — 3:3.

Примітно, що полтавський клуб перервав невтішну серію гольової засухи на домашньому стадіоні в чемпіонаті, яка тривала трохи більше 450 хвилин.

Додамо, “Десна” залишилась 1-ю в таблиці другої шістки — 35 очок, “Ворскла” позаду чернігівців — 30.