de-dzerbi-pro-peremogu-nad-genkom-v-mene-duzhe-mitsna-komanda

Де Дзербі про перемогу над "Генком": в мене дуже міцна команда

• 16692 переглядiв

КИЇВ. 5 серпня. УНН. Наставник "Шахтаря" Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над "Генком" у першій зустрічі (2:1) кваліфікації Ліги чемпіонів, повідомляє УНН з посиланням на прес-центр "Шахтаря".

Коуч залишився задоволеним грою своєї команди і тепер буде очікувати на матч у відповідь.

“Я знаю, що в мене дуже міцна команда. Звісно, коли ми граємо, все залежить і від суперника. Проте, перебуваючи на лаві, дивлячись вправо або вліво, я впевнений, що в мене багато сильних футболістів, які можуть вийти на поле й грати так само добре.

Я дуже радію результату, однак питання щодо виходу до наступного раунду відкрито. Попереду ще 90 хвилин на нашому полі. Тренувати таких футболістів для мене велика честь, адже вони грають так, як я прошу”, — зізнався Де Дзербі.

Нагадаємо

“Шахтар” програвав “Генку” після першого тайму (0:1), але після перерви зумів забити два м’ячі у відповідь (2:1).