chornomorets-minimalno-obigrav-fk-poltava-u-pershiy-gri-pley-of-upl

"Чорноморець" мінімально обіграв ФК "Полтава" у першій грі плей-оф УПЛ

• 10501 переглядiв

КИЇВ. 24 травня. УНН. Одеський “Чорноморець” та срібний призер ФК “Полтава” зійшлися у першому з двох поєдинків за путівку в Українську Прем’єр-лігу. Зустріч пройшла в Одесі за присутності 4124 глядачів, передає УНН з посиланням на сайт клубу із Південної Пальміри.

Уже в перші чотири хвилини арбітр зустрічі Євген Арановський мав підстави двічі призначити пенальті у ворота гостей. Однак в першому випадку покарав Ковальця попередженням зафіксувавши симуляцію, а в другому проігнорував гру рукою в штрафному майданчику. А ще через три хвилини “Полтаву” врятував воротар, який в ефектному стрибку відбив удар Третьякова.

Довгий час ігрова перевага одеситів не приносила якихось матеріальних дивідендів, поки на 36-й хвилині полтавчани не збили Гладкого. Ювелірний “постріл” Ковальця зі штрафного вийшов гольовим — 1:0. Гості намагалися контратакувати, але єдиний по-справжньому небезпечний момент зуміли створити лише на компенсованій хвилині, коли Савін промахнувся з вигідної позиції.

Після відновлення гри полтавчани спробували перехопити ініціативу. На 59 хвилині партнери вивели Гладкого один на один з Кринським, поруч рухався абсолютно вільний Татарка, але форвард віддав перевагу сам пробити повз воротаря. За цей промах мало не покарав “моряків” Савін, який не зумів в штрафній переграти захисників.

“Полтава” активізувалася і провела кілька досить небезпечних атак, які, на щастя господарів не виявилися результативними (промахнулися з вихідних позицій Мединський і Насібулін). Обидві команди до останніх секунд намагалися змінити рахунок, але той залишився незмінним, хоча Ковпак в компенсований час міг принести гостям нічию — 1:0.