chinniy-volodar-kubku-stenli-zaznav-drugoyi-pospil-porazki-v-nkhl

Чинний володар Кубку Стенлі зазнав другої поспіль поразки в НХЛ

• 9866 переглядiв

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Хокеїсти “Коламбус Блю Джекетс” та “Сент-Луїс Блюз” провели очний поєдинок регулярного чемпіонату НХЛ. Про це інформує сайт НХЛ, передає УНН.

Американський захисник Зак Веренскі реалізував більшість за 1:26 до кінця овертайму і приніс “Коламбус” (7-8-3) другу перемогу в останніх дев’яти матчах (2-5-2). Також у “Блю Джекетс” відзначилися Владислав Гавріков, який закинув першу шайбу в НХЛ, і П’єр-Люк Дюбуа, який зрівняв рахунок в третьому періоді — 3:2.

“Сент-Луїс” (12-3-5) після 7-матчевої переможної серії поступився вдруге поспіль. Раніше “Блюз” в серії буллітів програли “Арізоні” (2:3), в матчі з якої теж вели 2:1 після двох періодів.

У стані гостей по шайбі закинули Брейді Шенн і Маккензі Макекерн.

Зауважимо, що чинні володарі Кубку Стенлі поки втримують лідерство у Західній конференції — 29 балів, що на 1 більше від “Едмонтона”. “Коламбус” тільки 13-й на Сході — 18 пунктів.