cherkaskiy-basketbolist-proviv-nayrezultativnishiy-match-sezonu-u-skladi-kanzasu

Черкаський баскетболіст провів найрезультативніший матч сезону у складі “Канзасу”

• 9766 переглядiв

ЧЕРКАСИ-КИЇВ. 24 грудня. УНН. Черкащанин Святослава Михайлюк провів найрезультативніший матч у цьогорічному чемпіонаті у складі баскетбольного клубу “Канзас Джейхокс”. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі БК “Черкаські Мавпи”.

"Канзас" здобув чергову перемогу у рамках чемпіонату NCAA. Баскетболісти переграли команду Університету штату Невада, Лас Вегас (UNLV). Визначальною у матчі стала перша половина. Гравці “Канзас Джейхокс” заволоділи вражаючою перевагою, вигравши період з рахунком 42 : 20. У підсумку команда святкувала перемогу — 71 : 53.

Одним із кращих на паркеті у складі переможців був Святослав Михайлюк. Черкасець вдруге вийшов у стартовому складі. За 31 хвилину на паркеті баскетболіст здобув 20 очок (4-6 тричкові, 8-14 з гри) — це найрезультативніший матч для Святослава в сезоні. До цього показника захисник додав 6 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення.

"Канзас" продовжує свою переможну серію. Нині команда є третьою у рейтингу всіх університетських команд США.

Як повідомляв УНН, баскетболіст збірної України С.Гладир виступить у Матчі усіх зірок чемпіонату Франції.