cherkaski-mavpi-postupilisya-odeskiy-bipi

“Черкаські Мавпи” поступилися одеській “Біпі”

• 6952 переглядiв

ЧЕРКАСИ-КИЇВ. 12 грудня. УНН. Після двотижневої перерви “Черкаські Мавпи” поновили виступи в українській Суперлізі. Команда Максима Міхельсона не змогла впоратися з одеською “Біпою”. Фінальна сирена зафіксувала підсумковий рахунок на користь одеситів — 83:58, передає УНН-Центр із посиланням на прес-службу команд.

Господарі захопили перевагу з перших хвилин і не дозволяли “Мавпам” підібратися в рахунку по ходу всієї першої половини, утримуючи двозначну перевагу.

Відзначимо, що одесити трималися попереду багато в чому завдяки ударній грі в атаці Артамонова та Антонця, які за стартові 20 хвилин набрали 13 і 14 очок відповідно. Обидві команди атакували з високим відсотком з гри (50%), однак “Біпі” вдалося виграти першу половину з 11-очковим перевагою завдяки меншій кількості втрат і відмінному відсотку з-за дуги.

Надалі “Біпа” спокійно утримувала перевагу і після великої перерви, продовжувала атакувати з високим відсотком, краще рухала м’яч і грала енергійніше за суперника. За великим рахунком, ще на початку заключної десятихвилинки стало ясно, що одесити спокійно доведуть гру до перемоги.

Так, результат матчу — 83:58 (26:16; 19:18; 18:13; 20:11).

Додамо, що “Біпа” свій наступний матч проведе 16 грудня в Южному проти чемпіона України “Хіміка”, а “Мавпи” 17 грудня вдома прийматимуть “Волиньбаскет”.