bolgariya-zavdala-pershoyi-porazki-frantsiyi-u-vidbori-na-chs-2019

Болгарія завдала першої поразки Франції у відборі на ЧС-2019

• 10334 переглядiв

КИЇВ. 14 вересня. УНН. У стартовому поєдинку другого відбіркового раунду до чемпіонату світу з баскетболу 2019-го року у групі К Болгарія приймала лідера Францію, передає кореспондент УНН.

За підсумками першої чверті господарям вдалося одержати невелику перевагу в три очки (26:23). Після перерви господарі почали зловживати втратами м’яча і дозволили “триколірним” захопити лідерство. Завдяки четвертому влучанню із-за дуги натуралізованого плеймейкера Ді Боста, болгари повернули мінімальний позитивний рахунок перед великою перервою — 45:44.

Надалі команди не відпускали одна одну більше, ніж на 3 пункти. Вирішальним у баталії став міні-ривок господарів паркету в середині заключної 10-хвилинки. Маючи на шість очок більше, французи попри усі потуги форварда НБА клубу “Шарлот” Ніколя Батюма, не зуміли наздогнати опонентів — 74:68.

Примітно, що у перемозі Болгарії взяв участь екс-гравець “Черкаських Мавп” Станімір Марінов — 6 очок, 4 передачі. У лідерів переможців — Ді Боста та Дімітрова по 17 і 16 очок відповідно. За гостей 17 балів набрав Батюм.

Зауважимо, що болгари одержали 3 виграші і при 4 поразках наразі на 3-му рядку. Франція з 6 перемогами та першим фіаско — лідери групи К.