bk-dnipro-vigrav-druge-ukrayinske-derbi-v-kubku-yevropi-fiba

БК "Дніпро" виграв друге українське дербі в Кубку Європи ФІБА

• 9091 переглядiв

КИЇВ. 15 листопада. УНН. БК "Дніпро" вдома в четвертому турі групової стадії Кубка Європи ФІБА обіграв "Київ-Баскет", передає УНН з посиланням на прес-служби клубів.

Розв’язка гри, в якій лідер змінювався 14 разів, і 9 разів, що логічно настала в четвертій чверті. За три хвилини до фінальної сирени гості вели 7 очок і здалося, що “Дніпро” вже навіть змирився з поразкою. Проте за 23 секунди до кінця матчу після влучання Тимофеєнка господарі вийшли вперед, а крапку в матчі поставив Сізов, який забив у швидкому прориві після власного перехоплення — 79:76.

За переможців Закурдаєв здобув 13 очок, Корнієнко 12, Санон і Тимофеєнко по 11. За киян Шепард заробив 17 балів, Близнюк 16.

В іншій грі квартету болгарський “Лєвскі” завдав “Цмокі-Мінськ” першої поразки 75:64.

Відзначимо, що лідером групи F “Цмокі” лідирують з 3 виграшами, у киян та болгар по два виграші, у “Дніпра” одне.

Нагадаємо, що у першому турі групового етапу змагань перемогу в даному протистоянні столичні баскетболісти.