biatlonist-pidruchniy-potrapiv-do-top-6-etapu-kubku-svitu-v-chekhiyi

Біатлоніст Підручний потрапив до топ-6 етапу Кубку світу в Чехії

• 9821 переглядiв

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Чоловічою гонкою переслідування продовжився розіграш медалей в рамках третього етапу Кубку світу з біатлону в чеському місті Нове-Мєсто, передає кореспондент УНН.

На фінальній стрільбі стоячи п'ятірка лідерів мали промахи, що давало шанс нашому Дмитру Підручному втрутитися у боротьбу за нагороди гонки.

Однак одна хиба українця відкинула його на 6-те місце на фініші, яке дозволило потрапити до квіткової церемонії.

Натомість інші представники України провалили змагання: Сергій Семенов і Артем Прима отримали шість кіл штрафу та фінішували 31-м і 34-м відповідно.

Переможний виступ і золоту медаль собі привласнив норвежець Тіннес Бьо (4 промахи). Його брат Тарьє (1) став третім. Між ними опинився росіянин Логінов (4).

Додамо, завтра у чоловіків пройде мас-старт.

Як повідомляв УНН, четверо українок фінішували в топ-15 спринту Кубку світу з біатлону.