biatlon-ukrayinka-stala-prizerkoyu-drugogo-etapu-kubku-ibu

Біатлон: українка стала призеркою другого етапу Кубку IBU

• 17619 переглядiв

КИЇВ. 1 грудня. УНН. У перший же день біатлонних змагань у Шушені Україна завоювала подіум на другому етапі Кубка IBU, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Лише після першого рубежу результат нашої Ірини Петренко був за межами першої десятки: вона відпрацювала стрільбу лежачи чисто, але не дуже швидко, та й стартова позиція в пелотоні була далекою від лідерів. Але потім українка з кожним рубежем піднімалася все вище – навіть на першій стійці, де вона допустила свій єдиний у гонці промах. Нарешті після ще одного чистого четвертого рубежу Ірина вирвалася на третю позицію. Попереду за три секунди маячила італійка Лінда Цінгерле, а за секунду попереду Петренко була росіянка Анастасія Шевченко.

Зібравшись для боротьби із суперницями, Петренко на фінішній прямій стала учасницею захоплюючого потрійного фінішу, в результаті якого виборола друге місце – найкраще для збірної України на старті цього сезону.

Найкращим спринтером у лідируючій трійці виявилася італійка Цінгерле, залишивши росіянку Шевченко лише з "бронзою".

Варто відзначити, що наша Анна Кривонос посіла 14-й рядок (2), а Анастасія Рассказова тільки 28-ма (6).