basketbolisti-zbirnoyi-ukrayini-dopomogli-dvom-klubam-peremogti-u-matchi-chempionatu-ispaniyi

Баскетболісти збірної України допомогли двом клубам перемогти у матчі чемпіонату Іспанії

• 10616 переглядiв

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Центровий національної збірної України Артем Пустовий та форвард Володимир Герун допомогли "Барселоні" та "Унікасі" виграти поєдинки третього туру чемпіонату Іспанії, передає УНН.

Пустовий допоміг "Барселоні" здобути перемогу в матчі 3-го туру чемпіонату Іспанії. Команда нашого бігмена перемогла Більбао з рахунком 82:64.

Пустовий, вийшовши у старті в домашньому матчі, відіграв 12 з половиною хвилин, набрав 7 очок (3/5 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 1 підбирання та 1 блок-шот.

Володимир Герун також вийшов у стартовій п’ятірці "Унікахи" у виїзному матчі проти "Андорри". Команда бігмена української збірної здобула вольову перемогу 81:78.

Герун отримав 12 хвилин ігрового часу, набрав 4 очка (2/3 двоочкових) та зробив 4 підбирання (2 у нападі).

Додамо також, "Барселона" виграла всі три матчі на старті регулярного чемпіонату, а "Унікаха" здобула першу перемогу, двічі програвши на старті сезону.