basketbol-lider-superligi-zavdav-porazki-chinnomu-chempionu-krayini

Баскетбол: лідер Суперліги завдав поразки чинному чемпіону країни

• 13929 переглядiв

КИЇВ. 27 лютого. УНН. У центральному протистоянні Суперліги чинний чемпіон України “Дніпро” приймав на власній арені лідера першості БК “Київ-Баскет”, передає кореспондент УНН.

Старт матчу видався переконливим зі сторони господарів, які повели 16:5 завдяки вдалим діям Боброва та компанії. Однак на початку другої 10-хвилинки кияни вийшли вперед (24:25). Вдалий відрізок у перші 20 хвилин продемонстрував колишній захисник “Дніпра” Олександр Мішула, який триочковим зменшив відставання киян — 45:42.

Доволі довго поєдинок продовжувався в рівній боротьбі, що підтверджував рахунок. Але в заключні 5-ть хвилин гри кияни вирвалися вперед. “Київ-Баскет” втретє в сезоні перемогли “Дніпро” та завдали команді Дениса Журавльова дебютної домашньої поразки в сезоні — 84:74.

У переможців 19 очок набрав Янг, 15 і 7 передач Мішула, 14 і 8 підбирань та 6 передач Близнюк. За “Дніпро” 16 балами відзначився іменитий новачок команди Ді Джей Купер при 6 передачах.

“Київ-Баскет” продовжує лідирувати в чемпіонаті — 18 виграшів і 4 поразки. “Дніпро” другий — 15 перемог і 7 поразок.