basketbol-kiyiv-basket-proviv-pyatiy-poyedinok-v-ramkakh-kubku-yevropi-fiba

Баскетбол: “Київ-Баскет” провів п'ятий поєдинок в рамках Кубку Європи ФІБА

• 13921 переглядiв

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Столичний БК “Київ-Баскет” приймав ізраїльський “Хапоель Ейлат” у матчі п’ятого туру групового раунду Кубку Європи ФІБА, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Гості краще за киян провели першу половину і ще до великої перерви відривалися у рахунку на 11 очок. “Хапоель” реалізував 4 з 7 триочкових, у той час як господарі закинули лише 1 з 11 дальніх атак. Команда Айнарса Багатскіса виграла підбирання та спровокувала у ізраїльтян 9 втрат за половину, але поганий відсоток реалізації, який становив за 20 хвилин гри лише 26,3 відсотки, не дозволив господарям втримати суперника до великої перерви.

Третя чверть стала найкращим відрізком від киян. Український клуб зумів не тільки відіграти відставання, а й на певному відрізку вийти вперед, вигравши чверть 22:20. В контексті атаки це була найкращий відрізок у виконанні “Київ-Баскета”.

Втримати суперника у четвертій десятихвилинці “Київ-Баскету” не вдалося. Господарі знову зменшили оберти в нападі, та невдало зіграли в захисті, пропустивши за чверть 23 очки. Дуже потужний матч у ізраїльтян провів Брайон Аллен, який до 19 очок додав 13 передач. Гості закинули 9 з 16 триочкових (56,3 відсотки) та реалізували 46,6 відсотків кидків з гри, що і дозволило “Хапоелю” взяти реванш за домашню поразку.

“Київ-Баскет” провів невдалу гру в нападі та зазнав другої поразки в євросезоні, програвши на своєму майданчику з рахунком 62:71.

Заключний матч групового раунду кияни зіграють 17 листопада вдома проти болгарського “Рілскі”. В цій грі команді Багатскіса обов’язково треба здобувати перемогу.