basketbol-finiks-nablizivsya-do-vikhodu-v-final-nba

Баскетбол: “Фінікс” наблизився до виходу в фінал НБА

• 14217 переглядiв

КИЇВ. 28 червня. УНН. Баскетболісти “Лос-Анджелес Кліпперс” вдома приймали “Фінікс Санс” у четвертому поєдинку півфінальної серії плей-офф НБА, передає кореспондент УНН.

Старт зустрічі ознаменувався ривком гостей 12:2. У другій чверті одразу сім хвилин гравці “Кліпперс” не могли перервати серію промахів. Рахунок став 28:44 на користь “Фінікса”.

Після великої перерви господарі скоротили відставання, але цього виявилося замало — 80:84.

У складі переможців найкращими на майданчику були Девін Букер (25 очок), Деандре Ейтон (19 очок і 22 підбирання) та Кріс Пол (18 очок). У “Кліпперс” найбільш результативними в матчі стали Пол Джордж (23 очка та 16 підбирань), Реджі Джексон (20 очок) і хорват Івіца Зубац (13 очок і 14 підбирань).

Варто зазначити, що показник в 36 набраних очок після першої половини став найгіршим в історії франшизи “Кліпперс” у плей-офф.

Рахунок у серії до 4-х перемог став 3:1 на користь “Фінікса”.