zbirna-ukrayini-svyatkuvala-pershu-zvityagu-na-khokeynomu-turniri-v-tallini

Збірна України святкувала першу звитягу на хокейному турнірі в Талліні

• 14560 переглядiв

КИЇВ. 9 листопада. УНН. У Талліні збірна України у другому матчі турніру "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup", обіграла з мінімальним рахунком збірну Естонії, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УХЛ.

Для українців сьогоднішній матч почався не дуже вдало. Вже на другій хвилині Сім Лівін, відкрив рахунок на користь господарів майданчика. Правда, в даному епізоді, шайба була на совісті Олега Петрова, який невдало зіграв у воротах. Ще через пару хвилин і наш кіпер виправився, коли зумів відбити два кидка в упор.

В цілому, у підопічних Вітера нічого не виходило на льоду. Перший небезпечний кидок в створ воріт естонського воротаря було завдано на 10 хвилині матчу і здавалося, що при такій грі, українцям нічого не світить. Принаймні в першому періоді вже точно.

Але на 11 хвилині поєдинку Вадим Мазур виграв вкидання, а Ілля Коренчук, підхопивши шайбу і протягнувши її до воріт, зробив відмінний кидок в “дев’ятку” і зрівняв рахунок.

Під кінець періоду, команди обмінялися небезпечними моментами, в яких переможцями вийшли воротарі.

Друга двадцятихвилинка почалася зі стартового натиску естонців, який українські хокеїсти змогли утримати і навіть кілька разів небезпечно контратакували. З 25 по 35 хвилини гра повністю проходила під диктовку прибалтів. А далі буквально за хвилину українці створили три гострих моменти, один з яких реалізував Олексій Янішевський — 2:1.

У заключні двадцять хвилин рахунок на табло ще двічі змінювався, а от гра — ні. Знову надійний Олег Петров, і знову відмінна гра “другим” номером на контратаках. Як підсумок — на 51 хвилині Сергій Бабинець, Микита Буценко та Олександр Бойових розіграли непогану комбінацію, яку точним кидком завершив останній.

Через три хвилини естонці скоротили рахунок до мінімуму. Голом відзначився Едуард Слессаревскі.

Під кінець зустрічі збірна Естонії притиснули українців до своїх воріт, але нічого не змогла зробити. Навіть заміна воротаря на шостого польового не принесла жодного результату.

Як підсумок, дебютна перемога наставника Сергія Вітера 3:2 і перша у збірної України на турнірі.

Примітно, що першу гру на турнірі “жовто-блакитні” поступилися литовцям (1:2).

Зауважимо, що свій третій матч на турнірі збірна України проведе 10 листопада, але суперник наразі залишається невідомим.