shakhtar-oderzhav-shostu-pospil-peremogu-v-lizi-pari-match

"Шахтар" одержав шосту поспіль перемогу в Лізі Парі-Матч

• 9436 переглядiв

КИЇВ. 4 грудня. УНН. У 17-му турі Прем’єр-ліги – Ліга Парі-Матч, донецький "Шахтар" зустрівся із восьмою командою чемпіонату "Сталлю", інформує УНН з посиланням на прес-службу "помаранчево-чорних".

На 30 хвилині індивідуально проявив себе бразилець Марлос, який пішов одразу на трьох захисників, та його було збито в межах штрафного гостей. Сам постраждалий зголосився виконати пенальті – 1:0.На 79-й хвилині подвоїв результат Тайсон. М’яч після обвідного удару півзахисника з-за меж штрафного прилетів у дальній кут – 2:0.

Варто зазначити, що після дискваліфікації повернулись до складу "гірників" Дарійо Срна і Бернард.

Примітно, що "Шахтар" завоював шосту підряд перемогу в УПЛ – 47 очок.

Нагадаємо, що наступний матч "гірники" проведуть 8 грудня в Португалії. В заключному турі групового етапу Ліги Європи "Шахтар" у гостях зустрінеться з "Брагою".