olimpiada-2024-rozklad-vystupiv-ukrainskykh-sportsmeniv-na-6-serpnia

Олімпіада-2024: розклад виступів українських спортсменів на 6 серпня

• 11817 переглядiв

6 серпня українці виступлять у веслуванні, скелелазінні, боротьбі та легкій атлетиці на Олімпійських іграх у Парижі. 5 серпня Ілля Ковтун здобув срібло у спортивній гімнастиці на паралельних брусах.

На Олімпійських іграх - 2024 у Парижі 6 серпня українці виступлять у веслуванні, скелелазінні, боротьбі та легкій атлетиці. У медальному заліку Україна посідає 18-у позицію. Про це повідомили у НОК України, пише УНН.

"Сьогодні, 6 серпня, в 11-й день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України будуть змагатися у 4 видах спорту", - повідомили у НОК.

Розклад виступів за київським часом:

Веслування на байдарках і каное

10:30 - чоловіки, попередні заїзди, байдарка-четвірка 500 м: Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін

12:00 - жінки, попередні заїзди, каное-двійка 500 м: Людмила Лузан, Анастасія Рибачок

12:30 - чоловіки, попередні заїзди, байдарка-двійка 500 м: Олег Кухарик, Ігор Трунов

Підсумки змагального дня 5 серпня

У десятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 6 видах спорту. Ілля Ковтун поповнив медальну скарбничку України однією медаллю - сріблом.

Спортивна гімнастика

Ілля Ковтун вперше в кар’єрі зійшов на олімпійський п’єдестал, ставши срібним призером у вправах на паралельних брусах (його оцінка 15.500).

Олег Верняєв у цьому фіналі став восьмим (13.300).

Кульова стрільба (швидкострільний пістолет 25 м)

Павло Коростильов посів п’яте місце у фіналі.

Стрибки у воду (вишка 10 м)

Софія Лискун показала 25-й результат (253.10) і не змогла кваліфікуватися до півфіналу, куди виходило 18 спортсменів.

У бігу на 400 м з барʼєрами Анна Рижикова фінішувала другою з результатом 54,95 с у своєму втішному забігу і пробилася до півфіналу. Вікторія Ткачук, яка у своєму втішному забігу стала сьомою (59,40 с), припинила боротьбу.

Олександр Погорілко не кваліфікувався до півфіналу, посівши третє місце у своєму втішному забігу на 400 м з результатом 45,59 с.

Боротьба (вагова категорія до 68 кг)

Тетяна Сова-Ріжко в 1/8 фіналу програла представниці Індії Ніша Ніша - 4:6, і не отримавши шанс на втішний поєдинок через подальшу поразку суперниці, завершила свої виступи на Іграх.

Веслувальний слалом (каяк-крос)

Єдина представниця України у веслувальному слаломі Вікторія Ус в останній з трьох дисциплін - каяк-кросі зупинилася на стадії чвертьфіналу, посівши у своєму заїзді третє місце.

"У медальному заліку, з сімома нагородами (2 золота, 2 срібла, 3 бронзи), Україна посідає 18-у позицію", - повідомили у НОК.