minimalna-peremoga-vivela-bk-zaporizhzhya-v-pivfinal-superligi

Мінімальна перемога вивела БК "Запоріжжя" в півфінал Суперліги

• 7158 переглядiв

КИЇВ. 2 квітня. УНН. “Черкаські Мавпи” склали повноваження чинних чемпіонів України у чвертьфінальній серії плей-оф проти БК “Запоріжжя”, передає кореспондент УНН.

Вдала перша чверть (25:17) призвела до лідерства господарів — “Запоріжжя”, протягом довгої частини гри. У четвертій чверті господарі тримали чинних чемпіонів на доволі комфортній дистанції, але “Мавпи” зуміли наблизитися до опонентів за 4 хвилини до кінця основного часу після дальнього влучання Ігоря Чумакова, який в одному із наступних захистів отримав п’ятий персональний фол та достроково залишив паркет.

Розв’язка баталії відбулася на заключній хвилині. За рахунку 78:76 на користь запоріжців на лінію для штрафних став захисник “Мавп” Брендон Янг, який влучив тільки 1 із 2-х. Згодом Янг ще раз отримав право на штрафні при рахунку 77:80 і знову виявився точним лише одного разу. Проте перехоплення м’яча призвело до додаткової атаки черкасців. Руслана Отверченка практично вільного вивели на кидок, але він примудрився схибити з-під кільця.

Як наслідок 81:80 на користь “Запоріжжя”, а також 2:1 в серії і запорізький клуб здобув путівку до півфіналу змагань.

Примітно, що через перебір фолів у “Черкаських Мавп” зустріч дограти не змогли представники черкасців — Липовцев, Коуклі і Чумаков.

Зазначимо, що у “Запоріжжя” кращими виявилися американці: Кіндал — 24 очки і 10 пд, Холотон — 15, Пресслі — 14.

Нагадаємо, що першим півфіналістом Суперліги став БК “Хімік”.