kiyiv-basket-zavdav-rozgromnoyi-porazki-chinnim-chempionam-ukrayini

"Київ-Баскет" завдав розгромної поразки чинним чемпіонам України

• 7419 переглядiв

КИЇВ. 23 грудня. УНН. На паркеті столичного “Палацу Спорту” господарі паркету “Київ-Баскет” провели перший з трьох поспіль матчів, які кияни мають зіграти з “Черкаськими Мавпами”, інформує УНН з посиланням на прес-службу клубу.

Було помітно, що 10-денна між матчева пауза пішла на користь господарям. “Київ-Баскет” продемонстрував високу результативність вже у першій чверті, не забуваючи надійно захищатися. На цьому відрізку кияни набрали 34 очка, а пропустили тільки 13. І це при тому, що рахунок відкрили чинні чемпіони. Але одразу ж з лінії штрафних новачок господарів Айрон Нванкво відновив рівновагу і більше вийти вперед “Мавпам” не вдалося.

На початку другої чверті вони огризнулися, провівши непоганий ігровий відрізок, але це тривало недовго. Ще до перерви Моріс Крік влучанням з-за дуги зафіксував півсотню набраних очок господарями, а після цього Крутоус данком довів перевагу до +30 — 52:22.

По-перерві характер гри не змінився. Господарі холоднокровно довели матч до переконливої перемоги — 90:51.

Найрезультативнішими у матчі стали гравці “Київ-Баскета” Павло Крутоус і Нванкво, в активі яких по 15 набраних очок. Останній став автором дабл-даблу (15оч + 10пб).

У таблиці Суперліги кияни з 7 перемогами в 14 матчах йдуть 4-ми, “Мавпи” з 2 виграшами посідають останній рядок.

Зауважимо, що 26 грудня ці ж команди зіграють вже у Черкасах, у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України.