dva-viluchennya-prizveli-do-porazki-vorskli-u-matchi-autsayderiv-upl

Два вилучення призвели до поразки "Ворскли" у матчі аутсайдерів УПЛ

• 9058 переглядiв

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Баталією аутсайдерів УПЛ ПФК "Львів" і "Ворскли" завершилась програма першого ігрового дня 14 туру ліги, повідомляє УНН.

У першій половині Ренанн і Педро Феррейра (з пенальті) вирішили наперед результат баталії – 2:0 на користь львів'ян. Крім того, у полтавчан на 35 хвилині вилучення отримав Луізао, а на 80-тій хвилині червону картку перед собою побачив Мартиненко.

Отже, фінальній результат 2:0 дав змогу галичанам перервати тривалу смугу невдач, яка налічувала в чемпіонатах 15 ігор (10 поразок).

Примітно, "Ворскла" не знає радості перемог в УПЛ з 31 серпня впродовж 9-ти ігор - нічия та 8 поразок.

Додамо, "Ворскла" з 8 очками йде останню в лізі, а "Львів" передостанній – 11 балів.