biliy-bars-vpershe-v-sezoni-zavdav-porazki-sokolu

"Білий Барс" вперше в сезоні завдав поразки "Соколу"

• 12118 переглядiв

КИЇВ. 14 січня. УНН. У Білій Церкві відбувся стартовий поєдинок 25-го туру регулярного чемпіонату УХЛ – "Білий Барс" приймав київський "Сокіл", передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

“Сокіл” розпочав матч з місця в кар’єр, відразу закинувши першу шайбу — вже на третій хвилині матчу відзначилася ударна зв’язка Рубан — Кузьменко — Міхнов. Міхнов і Кузьменко пасували, а Рубан результативно завершив момент. Однак, білоцерківці вже через 4 хвилини зрівняли рахунок — Грабовецький після пасу Ружнікова реалізував більшість і зрівняв цифри на табло.

Другий період, на відміну від першого, пройшов за іншим сценарієм — на третій хвилині Благой вперше в матчі вивів свою команду вперед. З таким рахунком команди грали на протязі всієї двадцятихвилинки — “Сокіл” при всіх спробах зрівняти рахунок так і не зміг ще раз прошити Кучера.

На старті третього періоду Благой зробив дубль і збільшив розрив у рахунку до двох шайб. Ця шайба капітана “барсів” стала останньою в цьому матчі, яка зафіксувала рахунок 3:1 на табло на користь господарів матчу.

Таким чином, “Білий Барс” вперше в сезоні обіграв команду з топ-3 чемпіонату і здобув важливі 2 очка, закріпившись на сьомій сходинці в таблиці.

Додамо, що “Сокіл” з 35 очками замикає топ-3 таблиці.