bavariya-viyshla-peremozhtsem-z-matchu-lideriv-nimetskoyi-bundesligi

“Баварія” вийшла переможцем з матчу лідерів німецької Бундесліги

• 27187 переглядiв

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Мюнхенська “Баварія” в гостях змагалася із дортмундською “Боруссією” у зустрічі 14-го туру німецької Бундесліги, передає УНН з посиланням на сайти клубів.

Юліан Брандт відкрив рахунок вже у самому дебюті матчу, але через чотири хвилини Левандовські вирівняв цифри на табло. Наприкінці тайму Кінгслі Коман вивів мюнхенців вперед, проте Холанд забив другий м’яч за “джмелів”. Реалізований пенальті на 77 хвилині Левандовські став переможним м’ячем для “Баварії” — 2:3.

“Баварія” здобула перемогу у матчі 14-го туру німецької Бундесліги. Команда набрала 34 очки і йде в ролі лідера. “Боруссія” на чотири пункти поступається мюнхенцям.

Серед інших баталій відзначимо розгромний виграш “Байєра” над “Гройтер Фюртом” — 7:1, і поразку “Вольфсбурга” від “Майнца” — 0:3.