zorya-peremogla-mariupol-u-pershomu-matchi-pislya-ponovlennya-upl

"Зоря" перемогла "Маріуполь" у першому матчі після поновлення УПЛ

• 10226 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. "Маріуполь" на домашній арені за присутності 1570 уболівальників прийняли луганську "Зорю" у зустрічі 19 туру чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

Дебютний матч нового року не розчарував, а все найцікавіше відбулося у другому таймі. На 62 хвилині матчу простріл Тимчика завершився влучанням чорногорського нападника Перовіча. Після цього Богдан Лєднєв завдав результативний удар зі штрафного. Втрата м'яча на власній половині поля гравцем гостьової команди призвела до голу у швидкому випаді Дмитра Мишньова – 1:2.

Примітно, що в УПЛ "Маріуполь" з 2015 року, якщо на своєму полі забивав голи "Зорі", то не менше двох м'ячів за гру. Цього разу традиція перервалася, як і безпрограшна домашня серія азовців, яка тривала в УПЛ з 20 жовтня впродовж п'яти ігор.

Додамо, в турнірній таблиці "Зоря" з 37 очками зберегла 3 сходинку, а "Маріуполь" йде 6-м (22).

Нагадаємо, двома матчами відновиться сезон УПЛ після зимової паузи.