ukrainskyi-sportsmen-vyhrav-chempionat-yevropy-z-mma

Український спортсмен виграв чемпіонат Європи з ММА

• 26275 переглядiв

Нікита Попінко з Тернополя виграв чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв, а українська збірна з ММА в категоріях 12-13 та 14-15 років завоювала 8 золотих, 12 срібних та 13 бронзових медалей.

Спортсмен з Тернополя здобув перемогу на чемпіонаті Європи з ММА. Про це повідомляє Тернопільська ОВА, передає УНН.

Український спортсмен з Тернополя Нікита Попінко переміг на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА.

Додамо

На першому дні чемпіонату, де відбувалися змагання в категоріях 12-13 та 14-15 років, збірна України зі змішаних єдиноборств ММА, яка вже має триразовий титул чемпіона світу, показала свою найвищу майстерність.

Відтак, загалом українці завоювали 8 золотих, 12 срібних та 13 бронзових медалей.

Українська кіберспортивна команда NAVI перемогла у фіналі PGL CS2 Major Copenhagen 202401.04.24, 00:46