triatlonist-z-ukrayini-stav-volodarem-medali-molodizhnogo-chempionatu-yevropi

Триатлоніст з України став володарем медалі молодіжного чемпіонату Європи

• 10136 переглядiв

КИЇВ. 11 березня. УНН. На першому в кар’єрі міжнародному старті – чемпіонаті Європи U-23, в новій для себе віковій категорії, донедавна один з найсильніших юніорів Європи Віталій Воронцов завоював бронзову медаль, повідомляє УНН з посиланням на сайт Федерації триатлону України.

Загалом, українець продемонстрував дуже стабільний цикл біг-вело-біг, тримався в трійці лідерів від початку гонки – і аж до самого фінішу. Якщо брати до уваги суто молодіжний чемпіонат Європи (старт був загальним разом зі спортсменами еліти), то триатлети з Франції та Бельгії, а також наш Віталій "відрізали" решту конкурентів фактично вже після першого бігу. На фініші наш спортсмен виявився третім – бронзова медаль дуатлону.

Додамо, що змагання з упевненістю виграв француз Крілан Ле Біан з перевагою в 16 секунд від найближчого переслідувача. Відмінний біг на фініші дозволив Крілану не лише здобути "золото" молодіжної Європи – а також завоювати бронзову медаль серед спортсменів категорії Elite.