ryad-ukrayintsiv-potrapiv-na-chye-2018-z-nastilnogo-tenisu

Ряд українців потрапив на ЧЄ-2018 з настільного тенісу

• 7032 переглядiв

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Визначився повний список учасників від України на чемпіонат Європи−2018 з настільного тенісу, який прийматиме іспанське місто Аліканте, інформує УНН із посиланням на Федерацію настільного тенісу України.

Тетяна Біленко і Маргарита Песоцька, також як і Ярослав Жмуденко разом з Євгеном Прищепою зайняли в кваліфікаційних групах перше місце і вийшли в основну сітку.

Біленко і Песоцька всі свої поєдинки виграли з великою перевагою. А ось хлопцям довелося за перше місце неабияк потрудитися. Жмуденко довелося навіть в матчі за перше місце в групі відігравати матчбол в шостому сеті. Євген Прищепа другий груповий матч зіграв в семи сетах, а вже в поєдинку за перше місце розгромив чеха Томаса Конєчни.

Соломія Братейко і Віктор Єфімов посіли третє місце в своїх групах і закінчили виступи в одиночному розряді. У змішаному парному розряді Єфімов та Анна Гапонова поступилися у другому колі кваліфікації. Жмуденко і Братейко вийшли в основну сітку, але програли в матчі 1/16 фіналу.

У чоловічому і жіночому парному розряді в основну сітку потрапили Коу Лей і Віктор Єфімов, а також Анна Гапонова та Тетяна Біленко.

Загалом в основну сітку від України потрапили: Коу Лей, Євген Прищепа, Віктор Єфімов, Ярослав Жмуденко, Тетяна Біленко, Соломія Братейко, Анна Гапонова і Маргарита Песоцька.

Додамо також, на континентальних змаганнях настільного тенісу в Іспанії (18-23 вересня) розігрують 20 медалей в особистих, парних і змішаних турнірах.