oleksandriya-virvala-zvityagu-u-viyizniy-gri-iz-olimpikom

"Олександрія" вирвала звитягу у виїзній грі із "Олімпіком"

• 9010 переглядiв

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Матч десятого туру чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК “Олімпік” — ФК “Олександрія” завершився з рахунком 2:3, повідомляє УНН із посиланням на сайт клубу-переможця.

Як номінальні господарі, футболісти “Олімпіка” намагалися контролювати м’яч у перші хвилини зустрічі, але саме біля їх воріт швидко виникли перші небезпечні моменти. Але господарі заробили штрафний та реалізували його на 11 хвилині. Після подачі Віталія Балашова Віталій Кольцов піймав м’яч на ногу у штрафному майданчику олександрійців і точно пробив у дальній кут воріт Юрія Паньківа.

Дмитро Шастал на 21 хвилині використав помилку голкіпера і забив м’яч у пусті ворота “Олімпіка” після невдалого виходу Костянтина Махновського. А наступна атака “олімпійців” знову завершилася взяттям воріт Юрія Паньківа. При великій скупченості гравців у штрафному майданчику голкіпера “Олександрії”, м’яч потрапив до Сергія Політила, який з ходу відправив його в нижній кут воріт гостей.

Протягом всього другого тайму “олександрійці” тримали в осаді ворота Костянтина Махновського. Багато чого не вдавалося нашим гравцям, та їх настирливість увінчалася забитим м’ячем у ворота “Олімпіка”. Після виконання кутового свої здібності грати головою продемонстрував Євген Банада — 2:2.

Наприкінці поєдинку “Олександрія” забила третій м’яч. Після порушення правил проти Артема Сітала арбітр Анатолій Абдула призначив пенальті, яке впевнено реалізував Василь Грицук.

У підсумку 3:2 — перемога “Олександрії”. Команда Володимира Шарана перервала серію невдач і набрала вже 19 очок (3 місце в УПЛ).

Примітно, що півзахисник “Олександрії” Банада з 5 голами займає третє місце в списку бомбардирів УПЛ.