liga-yevropi-chelsi-zavdav-porazki-komandi-khacheridi-ta-shakhova

Ліга Європи: "Челсі" завдав поразки команді Хачеріді та Шахова

• 10116 переглядiв

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Грецький “ПАОК” у домашній грі першого туру групового раунду Ліги Європи у квартеті L у Салоніках приймав лондонський “Челсі”, передає кореспондент УНН.

Вже у дебюту гри — на 6 хвилині, греки пропустили контратаку на власні ворота в якій відзначився екс-футболіст “Шахтаря” Вілліан. Результативний пас до свого активу записав Росс Барклі. До перерви ще в двох моментах був помічений Альваро Мората. Одного разу іспанець схибив при пробитті головою, іншого разу — ударом ногою.

У другому таймі лондонці контролювали хід подій та довели гру до логічної звитяги 1:0.

Примітно, що гості мали значну перевагу за володінням м’яча — 66 на 24 відсотки, та за кількістю ударів (21:3).

Зауважимо, що у іншому протистояння квартету білоруський “БАТЕ” переміг в гостях угорський ФК “МОЛ Віді” — 2:0.