girskolizhniy-sport-yunatska-zbirna-ukrayini-viborola-tri-medali-na-turniri-v-rumuniyi

Гірськолижний спорт: юнацька збірна України виборола три медалі на турнірі в Румунії

• 20228 переглядiв

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Юнацька збірна України з гірськолижного спорту із медальним успіхом завершила виступи на офіційних змаганнях "FIS" в Брашові (Румунія), повідомляє УНН з посиланням на результати змагань.

Що відомо

Змагання проходили серед спортсменів вікових категорій U14 та U16, дисципліни слалом та слалом-гігант.

У слалом-гіганті в категорії U14 Вікторія Сорокманюк здобула перемогу. Марія Сорокманюк фінішувала другою, Дарина Андрухович - четвертою.

У слалом-гіганті в категорії U16 Владислава Абрамова здобула "срібло", Анна Балицька показала 10-й результат. Серед юнаків Дмитро Шепюк фінішував 5-м, Георгій Кнопов - 10.

Українська гірськолижниця стала призеркою турніру в Словаччині.