dubl-tsigankova-i-dva-viluchennya-dinamo-virvalo-peremogu-u-zori

Дубль Циганкова і два вилучення: "Динамо" вирвало перемогу у "Зорі"

• 8780 переглядiв

КИЇВ. 3 квітня. УНН. У стартовому турі другого етапу Української Прем’єр-ліги у топ-6 луганська “Зоря” прийняла київське “Динамо”, передає кореспондент УНН.

Олександр Караваєв відкрив рахунок ударом м’яча об газон на 32 хвилині. На 54 хвилині Тамаш Кадар отримав другу жовту картку та був вилучений з матчу. Після цього луганчани відразу реалізували штрафний. Сілас пробив потужно по центру, Бойко відбив перед собою м’яч. На добиванні спрацював Максим Білий.

Трохи більше трьох хвилин знадобилося киянам аби відіграти один гол — автором став Буяльський. А згодом Віктор Циганков здійснив ефектний результативний штрафний — 2:2. За гру рукою Чечера у власній штрафній, Циганков пробив пенальті та приніс “біло-синім” три очки — 2:3.

Примітно, що з 69 хвилини “Зоря” також виступала вдесятьох — червона картка у Білого.

Зауважимо, в таблиці “динамівці” зберегли сім очок відставання від “Шахтаря” — 60 і 53. “Зоря” опинилася на 5-му рядку — 32.