donbas-v-overtaymi-virvav-peremogu-u-gri-pivfinalnoyi-seriyi-ukhl

"Донбас" в овертаймі вирвав перемогу у грі півфінальної серії УХЛ

• 13986 переглядiв

КИЇВ. 11 березня. УНН. У другому матчі півфінальної серії Української хокейної ліги між “Донбасом” і “Кривбасом” був зіграний перший в плей-офф овертайм, інформує УНН з посиланням на сайт “Донбасу”.

У стартовому періоді команди раз по раз обмінювалися небезпечними моментами, але до голів справа так і не дійшла. Воротарі Богдан Дьяченко та Андрій Безхлібний демонстрували зразкову гру.

Першими змогли відзначитися гості. Після кидка Ярослава Свіщева Б.Дьяченко, здавалося, зловив шайбу, але та прокотилася у ворота.

“Кривбас” максимально ускладнив донеччанам завдання відігратися, закинувши другу шайбу на самому початку третього періоду (автор — Міхеєнок). “Донбас” відразу ж кинувся вперед, але розпечатати ворота Безхлібного вдалося лише за 3:38 до кінця матчу зусиллями Дмитра Голденкова.

За хвилину до сирени тренерський штаб донеччан на чолі з Сергієм Вітером пішов ва-банк, випустивши 6-го польового гравця, і не прогадав. Віталій Лялька зрівняв рахунок всього за 6 секунд до кінця і перевів гру в овертайм. А вже в додатковий час все той же В.Лялька здобув перемогу для “Донбасу” — 3:2.

Зазначимо, що підсумкова перемога донеччан дозволила їм повести в серії, що триватиме до 4-х перемог з рахунком 2:0.

Зауважимо, що далі півфінал переїздить до Кривого Рогу. 14 березня “Кривбас” прийме “Донбас” на своєму льоду.