zbirna-ukrayini-z-basketbolu-startuvala-z-peremogi-u-pre-kvalifikatsiyi-olimpiadi-2024

Збірна України з баскетболу стартувала з перемоги у пре-кваліфікації олімпіади-2024

• 1236000 переглядiв

КИЇВ. 13 серпня. УНН. Чоловіча збірна України з баскетболу провела перший матч у пре-кваліфікації Олімпіади-2024. Українці у Стамбулі зустрічалися з Болгарією та здобули перемогу в овертаймі з рахунком 80:71. Про це повідомили в НОК України, передає УНН.

Україна потужно розпочала матч і створила відрив у 25 очок, проте поступово суперник почав скорочувати відставання. У заключній чверті болгари були навіть близькі до перемоги, але В'ячеслав Кравцов зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм.

У вирішальній п'ятихвилинці українські баскетболісти набрали 12 очок і дозволили опонентам відповісти лише трьома, завдяки чому здобули підсумкову перемогу.

Найрезультативнішим гравцем у складі збірної України став Олександр Ковляр, який набрав 25 очок.

Україна – Болгарія – 80:71 ОТ (27:10, 13:19, 15:19, 13:20, 12:3)

Підопічні Віталія Степановського виступають у квартеті C, де також зустрінуться з Туреччиною та Ісландією. Наступний поєдинок українці проведуть 13 серпня проти ісландців.

Усього груповий етап складається з чотирьох квартетів. Для виходу в кваліфікацію треба стати однією з двох найкращих збірних (одна з груп A та B, одна з груп C та D), після чого виграти плей-офф, який розпочнеться з півфіналу.