ukrayinski-legkoatleti-viboroli-bilshe-dvokh-desyatkiv-medaley-chs-kategoriyi-masters

Українські легкоатлети вибороли більше двох десятків медалей ЧС категорії "Мастерс"

• 11137 переглядiв

КИЇВ. 3 квітня. УНН. Польське місто Торунь приймав чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні у категорії “Мастерс”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

На чемпіонаті світу у приміщенні українська команда “Мастерс” виграла 24 медалі, сім з яких “золоті”, 7 “срібних” і десять — “бронзові”.

Антоніна Тишко підтвердила статус однієї з лідерів зі спортивної ходьби, ставши дворазовою чемпіонкою світу у приміщенні на дистанціях 3000 і 10000 метрів у віковій категорії W70.

Ігор Костюк переміг у змаганнях з півмарафону у віковій категорії М65. Дистанцію він подолав за 1:25,29 год. У команді “золото” у цій дисципліні для України виграла чоловіча команда М60.

Світлана Сорочук у досить напруженій боротьбі з чилійською спортсменкою Марчелою Баррієнтос виграла “золото” зі штовхання ядра у віковій категорії W50 (13,61 м). Результат Баррієнтос — 13,59 м.

Лілія Аполосова у віковій категорії W40 стала єдиною, хто відправив 600-грамовий спис за 40-метрову позначку. Чемпіонкою світу вона стала з результатом 42,18 м. А Сергій Гаврась так само був єдиним, хто відправив спис за 50 метрів серед чоловіків (М60) і виграв “золото” з результатом 53,97 м.

До вашої уваги срібні медалісти від України: Іван Пушкін, Тетяна Насонова, Олена Поблічко, Володимир Чернятевич і командна зі спортивної ходьби на 10000 метрів (М70).

Як повідомляв УНН, що російський чемпіон світу отримав дискваліфікацію на три роки за допінг.