ukrayinki-zigrali-vnichiyu-u-startoviy-gri-vidboru-na-chye-2019-z-futzalu

Українки зіграли внічию у стартовій грі відбору на ЧЄ-2019 з футзалу

• 6970 переглядiв

КИЇВ. 13 вересня. УНН. У Черкасах завершився дебютний поєдинок жіночої збірної України з футзалу у групі 3 основного раунду відбору на континентальну першість проти Угорщини, передає кореспондент УНН.

Після двох пропущених м’ячів у першій половині тайму, українки зуміли відіграти один м’яч завдяки пенальті у виконанні Юлії Додарчук — 1:2.

На початку другої 20-хвилинки українки приголомшили опоненток, забивши три м’ячі за три хвилини. Спочатку Юлія Форсюк реалізувала вихід з воротарем гостей. Вихід три в два зуміла втілити в гол пара Дубицька та Анна Сидоренко — перша асистувала, друга пробила під дальню стійку. Ще одну комбінацію “жовто-блакитних” реалізувала Бабенко — 4:2. Перевагу у два м’ячі не вдалося втримати — 4:4.

Додамо, до фінальної стадії потраплять чотири переможці груп основного раунду. Перший в історії чемпіонат Європи з футзалу серед жінок відбудеться 14-17 лютого 2019 року на майданчику однієї з країн-учасниць.