u-khorvatii-ukrainska-zbirna-z-boksu-vyborola-peremohu-na-molodizhnomu-chempionati-yevropy

У Хорватії українська збірна з боксу виборола перемогу на молодіжному чемпіонаті Європи

• 24481 переглядiв

Українська збірна з боксу посіла перше загальнокомандне місце на молодіжному чемпіонаті Європи в Хорватії, завоювавши 8 золотих, 8 срібних та 6 бронзових медалей.

Українська збірна з боксу триумфує на чемпіонаті Європи серед молоді в Хорватії. Про це повідомляє Федерація боксу України, передає УНН.

Збірна України з боксу здобула перемогу на чемпіонаті Європи серед молоді, що відбувся у Хорватії. Українські спортсмени продемонстрували вражаючі результати, завоювавши перше загальнокомандне місце на турнірі.

Найкращими боксерами континенту стали Таїсія Покусай (52 кг), Анастасія Таран (70 кг), Максим Зименко (51 кг), Расул Гулієв (57 кг), Артур Кузьменко (63,5 кг), Марк Ломакін (67 кг), Нікіта Захарченко (75 кг), та Микола Лактіонов (86 кг). За свої вражаючі виступи, Максим Зименко (51 кг) був визнаний найкращим боксером чемпіонату Європи.

На другій сходинці п'єдесталу опинилися Вікторія Захарчук (60 кг), Юлія Ступакова (63 кг), Ольга Пилипчук (75 кг), Карина Звєрєва (81+ кг), Олександр Звєрєв (48 кг), Максим Чекін (54 кг), Богдан Челдик (60 кг), та Олег Гічва (71 кг).

Українська збірна також здобула бронзові нагороди: Соломія Линів (48 кг), Божена Мельник (54 кг), Ангеліна Некрасова (66 кг), Єлизавета Безверхня (81 кг), Руслан Пережилов (92 кг), та Олександр Слєсарєв (92+ кг).

Збірна України бойкотуватиме Кубок Європи з боксу27.09.23, 12:52 • [views_329280]