slem-dank-ta-triochkoviy-mikhaylyuka-ne-vryatuvali-detroyt-vid-porazki-u-gri-nba

Слем-данк та триочковий Михайлюка не врятували "Детройт" від поразки у грі НБА

• 12171 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Після перерви на Матч усіх зірок, низкою поєдинків відновився регулярний чемпіонат НБА. В одній з баталій "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка приймав лідера Асоціації "Мілуокі Бакс", передає кореспондент УНН.

Боротьби у матчі не вийшло. "Бакс" захопили одразу лідерство (46:23) та святкували виграш 126:106.

Український легіонер "Детройту" зумів лише одного разу влучити з-за дуги, а також реалізував прохід під кільце та слем-данк.

За 28:30 хвилини на його рахунку 7 очок (3/9 з гри) при 5 підбираннях, 2 передачах, перехопленні та 3 втратах.

Додамо, що "Пістонс" йдуть 12 на Сході – 19 перемог при 39 поразках, а "Мілуокі" є лідерами НБА – 47 виграшів.

Нагадаємо, українець Михайлюк набрав 6 очок у Матчі висхідних зірок НБА.