pokinuv-dinamo-i-oformiv-dubl-kravets-proviv-rezultativniy-debyut-za-noviy-klub

Покинув "Динамо" і оформив дубль: Кравець провів результативний дебют за новий клуб

• 12472 переглядiв

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Український форвард Артем Кравець провів феєричний дебют у складі турецького ФК “Коньяспор” у зустрічі із “Бешикташем”, передає УНН.

У матчі третього туру турецької Суперліги тренер “Коньяспору” Ісмаїл Картал випустив нашого земляка на заміну на 50-й хвилині в домашньому матчі проти “Бешикташа”. На той момент “Коньяспор” вів 1:0.

На 63 хвилині українець здійснив сольний прохід по лівому флангу, увірвався у штрафну титулованого суперника та зробив удар під поперечину. Через 15 хвилин він асистував Шенгелії, а на 84 хвилині оформив дубль завдяки точному удару з пенальті – 4:1.

Примітно, що ця гра стала першою для Кравця після того, як він покинув київське “Динамо”. За киян він за один місяць отримав лише 23 хвилини ігрового часу від Мірчі Луческу.

Як повідомляв УНН, колишній форвард “Динамо” Артем Кравець домовився про підписання угоди із турецьким ФК “Коньяспор”.