pilot-red-bull-d-rikkardo-triumfuvav-na-gran-pri-formuli-1-v-baku

Пілот "Ред Булл" Д.Ріккардо тріумфував на Гран-Прі Формули-1 в Баку

• 10990 переглядiв

КИЇВ. 26 червня. УНН. Австралійський представник стайні "Ред Булл" Даніель Рккардо посів перше місце на етапі Формули-1 - Гран-Прі Азербайджану, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Другим до фінішу прийшов представник "Мерседесу" фін Валттері Боттас, відставши від тріумфатора лише на 3,904 секунди. Інший учасник від "Мерседесу" Льюїс Хемілтон лише замкнув топ-5 (+6,188 с).

На подіум також піднявся канадський пілот з "Вілльямсу" Ленс Стролл (+4,009 с), а за крок до трійки кращих прийшов представник "Феррарі" Себастьян Феттель.

Відзначимо, що до очкової зони також пробилися – 6 місце Естебан Окон, 7 – Кевін Магнуссен, 8 – Карлос Сайнс, 9 – Фернандо Алонсо, 10- Паскаль Верляйн.

Примітно, що партнер переможця по стайні "Ред Булл" Макс Ферстаппен не зумів фінішувати через поломку мотору.

Зауважимо, що в особистому заліку пілотів лідером залишився С.Феттель – 153 очки, далі йде Л.Хемілтон – 139 і В.Боттас – 111.

Додамо також, у заліку Кубку конструкторів немає рівних "Мерседесу" і "Феррарі", які здобули 250 і 226 балів відповідно.

Як повідомляв УНН, Л.Хемілтон виграв третій Гран-Прі сезону в Формулі-1.