mikhaylyuk-nabrav-13-ochok-u-poyedinku-nba-proti-oklakhomi

Михайлюк набрав 13 очок у поєдинку НБА проти "Оклахоми"

• 8703 переглядiв

КИЇВ. 6 березня. УНН. "Детройт Пістонс" українця Святослава Михайлюка прийняв "Оклахома-Сіті Тандер" у баталії регулярного чемпіонату НБА, передає кореспондент УНН.

У першій половині баталії на яку українець з’явився на паркеті у старті, Михайлюк реалізував дальню спробу, а також двічі поцілив у кільце з проходів.

У заключній чверті триочковий уродженця Черкас допоміг “Детройту” вийти вперед, але підсумковий рахунок 114:107 на користь “Тандер”.

Українець зіграв у поєдинку 23 хвилини, за які набрав 13 очок (2/5 двоочкових, 3/9 триочкових, 0/2 штрафних), 4 передачі, 1 підбирання, 1 перехоплення.

Додамо також, “Пістонс” програли 9 із останніх 10 матчів та займають 12 сходинку на Сході з 20 виграшами при 43 поразках.