manchester-siti-bez-zinchenka-postupivsya-lionu

"Манчестер Сіті" без Зінченка поступився "Ліону"

• 9095 переглядiв

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Французький "Ліон" перервав безпрограшну домашню серію "Манчестер Сіті" на груповому етапі Ліги чемпіонів у поєдинку супротивників донецького "Шахтаря" по квартету F, передає кореспондент УНН.

Уболівальники стадіону "Етіхад" не мали приводів для радості за підсумками 45 хвилин гри. В середині тайму півзахисник Максвелл Корне реалізував простріл Фекіра на дальню штангу воріт. В цьому моменті помилився конкурент українця Олександра Зінченка по позиції лівого захисника – Делф. Пресинг на чужій половині дав плоди французькому колективу наприкінці тайму. Фекір заволодів м'ячем та направив його у самісінький нижній кут Едерсона – 0:2.

Після відпочинку команда Гвардіоли зуміла відіграти тільки один м'яч. Прохід Лероя Сане між двома оборонцями та його пас, дозволили забити гол Бернарду Сільві – 1:2.

Український легіонер англійців Олександр Зінченко не потрапив до заявки команди на гру.

Таки чином "міщани" зазнали першого домашнього фіаско на груповому етапі ЛЧ після 7 виграшів та однієї нічиї.

Зауважимо, що в паралельній грі квартету G чеська "Вікторія" Пльзень вдома перемогла московський "ЦСКА" – 2:1.