kapitan-zbirnoyi-ukrayini-z-basketbolu-k-fesenko-vidznachivsya-dabl-dablom-v-seriyi-a

Український баскетболіст К.Фесенко відзначився дабл-даблом в Серії А

• 11327 переглядiв

КИЇВ. 28 лютого. УНН. Дабл-дабл капітана збірної України з баскетболу Кирила Фесенко не врятував від поразки у виїзному матчі 20-го туру італійської Серії А "Авелліно", який поступився "Брешії" (87:91), повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Капітан "жовто-блакитних" відіграв 32 хвилини, набрав 16 очок (6/10 двоочкових, 4/6 штрафних), зібрав 11 підбирань (1 в атаці), зробив 2 перехоплення та 3 блок-шоти при 5 фолах і 4 втратах.

Незважаючи на поразку, "Авелліно" посідає друге місце в Серії А з 13 перемогами в 20 матчах. Лідирувати продовжує "Мілан" – 17 перемог і 3 поразки, на третій сходинці учасник Ліги чемпіонів "Венеція" – 12:8.

Примітно, що для К.Фесенка це вже третій дабл-дабл в нинішньому сезоні Серії А.

Зазначається, що грецька "Трікала" Олександра Липового вдома здолала клуб "Агора" (76:67) в рамках 19-го туру національної першості. Гравець збірної України за 19 хвилин набрав 7 очок (2/2 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 1 підбирання, 4 передачі та 2 перехоплення при 3 фолах.

Додамо також, після цієї перемоги "Трікала" наблизилася до зони плей-офф, розташувавшись на 9-му місці з 8 перемогами в 19 поєдинках.