gol-ye-konoplyanki-prinis-shalke-nichiyu-u-gri-z-frayburgom

Гол Є.Коноплянки приніс "Шальке" нічию у грі з "Фрайбургом"

• 11612 переглядiв

КИЇВ. 17 грудня. УНН. Вінгер збірної України Євген Коноплянка став автором єдиного голу у складі гельзенкірхенського "Шальке" у зустрічі 15 туру німецької Бундесліги проти "Фрайбурга", повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

На 64 хвилині гостей вперед вивів гол Нідерлерхнера, але через десять хвилин "Шальке" зрівняв рахунок зусиллями Є.Коноплянки. Наш співвітчизник замкнув головою подачу з флангу у виконанні Баба Рахмана – 1:1.

Примітно, що сайт Бундесліги визнав Є.Коноплянку найкращим гравцем поєдинку.

Варто відзначити, що для українця це перший гол в Бундеслізі і загалом 4-й в офіційних матчах за "Шальке".

Нагадаємо, що "Шальке" разом із "Фрайбургом" є сусідами в турнірній таблиці Бундесліги – у "Фрайбурга" 20 очок і 10 сходинка, у "Шальке" 18 балів та 11 позиція.

Як повідомляв УНН, "Челсі" здобув 11 поспіль перемогу в АПЛ.