dinamo-v-dodatkoviy-chas-vtratilo-peremogu-nad-astanoyu

"Динамо" в додатковий час втратило перемогу над "Астаною"

• 11412 переглядiв

КИЇВ. 21 вересня. УНН. На НСК “Олімпійський” київське “Динамо” матчем з “Астаною” відкрило новий сезон на груповій стадії Ліги Європи, повідомляє кореспондент УНН.

На 11 хвилині український колектив вийшов вперед. Буяльський з Циганковим обігрались у стіночку і останній з дальньої дистанції засмутив воротаря Еріча. Десять хвилин знадобилося гостям аби відквитати гол. Кабананга навісив на нікого не прикритого центрбека Анічіча — 1:1.

На перерву команди все-таки пішли за лідерства “біло-синіх”. Вербіч м’яко навісив до штрафної, але кіпер відпустив від себе м’яч. Одразу на добиванні спрацював Денис Гармаш.

На 5-й компенсованій хвилині до поєдинку кияни знову програли верхову боротьбу у власному карному майданчику (на цей раз Кендзьора), і пропустили від Муртазаєва.

Таким чином, кияни розписали мирову 2:2 і в наступному турі зіграють в гостях із чеським “Яблонцем”.

Додамо, що в іншій зустрічі групи К французький “Ренн” вдома осилив “Яблонець” 2:1.