boston-viyshov-peremozhtsem-z-matchu-lideriv-nkhl

"Бостон" вийшов переможцем з матчу лідерів НХЛ

• 11442 переглядiв

КИЇВ. 5 березня. УНН. У битві лідерів Атлантичного дивізіону Національної хокейної ліги "Бостон Брюінз" переграв "Тампа-Бей Лайтнінг", передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Успіх “Брюїнз” принесли шайби Бреда Маршана, який продовжив результативну серію до 10 матчів, і Джейка Дебраска, а також 20 сейвів Туукка Раска. Єдиний забитий гол “Тампи” оформив Мітчелл Стівенс — 2:1.

Тепер “Бостон” має 3 поспіль звитяги — 96 очок і перша сходинка у загальній таблиці НХЛ. “Тампа-Бей” зазнала 4 фіаско в 5 останніх матчу — 87 очок і другий рядок у Східній конференції.

Додамо, в інших баталіях “Піттсбург” перервав серію з шести поразок, забивши сім голів “Оттаві” (7:3), “Едмонтон” в овертаймі взяв верх над “Далласом” (2:1), а “Сент-Луїс” здобув восьму перемогу поспіль, перегравши “Рейнджерс” — 3:1.