basketbolisti-dnipra-perervali-peremozhnu-seriyu-kharkivskogo-politekhnika

Баскетболісти "Дніпра" перервали переможну серію харківського "Політехніка"

• 7046 переглядiв

КИЇВ. 24 грудня. УНН. У домашній зустрічі баскетбольної Суперліги проти харківського “Політехніка”, гравці “Дніпра” вибороли 10 перемогу в сезоні, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу з Дніпра.

Спочатку легіонер харків’ян Грем і його партнери показали дуже атлетичний баскетбол з великою кількістю кидків з периметра і тиском з “фарби”. Саме такою видалася перша половина матчу. Роман Козлов розстрілював “Дніпро” із-за дуги, Делван Грем вже за 16 хвилин зібрав дабл-дабл з 13 очок і 11 підбирань. Кромер і не відставав від своїх партнерів, і відвантажив в кільце господарів 10 очок і зробив 8 передач.

Після великої перерви ситуація розгорнулася на 180 градусів. Дніпряни вчепилися в суперника в захисті, не даючи розвернутися ні Грему, ні Козлову, ні Кромеру (38 проти 17 очок в першій і другій половинах матчу у цій трійці). Агресивний захист дав можливість тікати в швидкі прориви і набирати легкі очки. Фесенко просто змітав своїх опонентів в “фарбі”, Мішула забивав і віддавав передачі, Сізов зовсім непомітно забив 15 очок.

За 5 секунд до кінця третьої чверті Дніпро після штрафних Сізова вперше в матчі вийшов вперед і більше жодного разу не поступався в рахунку — 83:68.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Делван Грем, який набрав 21 бал. У “Дніпра” 19 очок до свого активу записав Олександр Мішула.

Зауважимо, що дніпряни з 10 виграшами і 5 поразками посідають друге місце в таблиці, а “Політехнік” зазнав першої поразки після трьох поспіль звитяг — 6 місце.