astana-peremogla-renn-u-matchi-supernikiv-dinamo-v-lizi-yevropi

"Астана" перемогла "Ренн" у матчі суперників "Динамо" в Лізі Європи

• 8722 переглядiв

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Програму 2-го туру групового раунду Ліги Європи відкрив поєдинок квартету К в якому казахська “Астана” приймала французький “Ренн”, повідомляє кореспондент УНН.

Перше взяття воріт уболівальники на стадіоні “Астана Арена” чекали 64 хвилини, коли подача з кутового від Томасова обернулася в гол Зайнутдінова. На 86 хвилині французи могли зрівняти цифри, але фортуна була на боці казахів — у моменті з ударом Бенсебаіні м’яч поцілив у стійку. Натомість хорват Томасов подвоїв перевагу господарів у додатковий час, пробивши під поперечину — 2:0.

Варто відзначити, що “Астана” очолила групу К — 4 очки. “Ренн” відстає на один пункт.

Додамо, що в іншому протистоянні даного квартету київське “Динамо” в гостях змагалося із “Яблонецем”.