zbirna-ukrayini-peremogla-na-starti-yevroligi-z-plyazhnogo-futbolu

Збірна України перемогла на старті Євроліги з пляжного футболу

• 8308 переглядiв

КИЇВ. 6 липня. УНН. Збірна України з пляжного футболу розпочала відбірний етап Євроліги 2019 року в португальському Назаре з перемоги над Швейцарією, інформує УНН з посиланням на УАФ.

Підопічні Євгена Варениці проводили матч лише із сімома польовими гравцями через дискваліфікацію Ярослава Заворотного.

Початок зустрічі для "синьо-жовтих" став просто шоком, адже за три хвилини команда пропустила три м'ячі. Здавалося, долю поєдинку вирішено.

Однак українці знайшли в собі сили не зламатися. Ще через дві хвилини на табло вже було 2:3. Відзначилися Юрій Щериця та Роман Пачев. Після такого бурхливого старту команди взяли паузу й наступний гол глядачі побачили вже у третьому періоді.

Спочатку Щериця оформив дубль і зрівняв рахунок, а через дві хвилини Макеєв уперше в поєдинку вивів команду вперед - 4:3.

Утім, і португальці не збиралися складати зброю. Два голи Деяна Станковича — і вони знову попереду.

Але "синьо-жовтих" цього дня було вже не зупинити. Вони вдруге проявили характер і ще тричі розписалися у воротах суперника. При цьому Юрій Щериця й Костянтин Макеєв записали на свій рахунок хет-трики й стали справжніми героями цього суперматчу – 7:5.

Відзначимо, що в іншій зустрічі групи португальці були сильнішими за поляків – 3:1.

Зауважимо, сьогодні підопічні Варениці о 21:30 розпочнуть матч із Португалією.

Раніше українська збірна отримала суперників по відбору на ЧС з пляжного футболу.